Sportovní areályAreál Olšinky  
Sportovní areál Olšinky - Tenisové kurty

Areál nabízí antukové kurty na tenis, volejbal i nohejbal, 2 travnatá fotbalová hřiště a hřiště pro národní házenou s umělým povrchem. Naleznete zde i hernu stolního tenisu a krytý zimní stadion, který je v letním období využíván k in-line bruslení. Olšinky jsou každoročně dějištěm cyklokrosových závodů.

Více na: Městská sportoviště - areál Olšinky

 
Krytý bazén  
Městský bazén Areál plaveckého bazénu postkytuje mnoho služeb. K dispozici je sauna, whirpool, squash, solárium a fitness. V bazénu probíhají hodiny aquaaerobiku, plavání pro děti a seniory. V letních měsících můžete strávit slunečné počasí na venkovní pláži.

Aktuální informace, provozní dobu apod. naleznete zde: Městská sportoviště - bazén
 
Zimní stadion  
Zimní stadion s in-line povrchem Provoz pro hokejovou činnost a bruslení je vyhrazen od pol. září až do pol. března, v ostatních měsících je možné plochu využít pro potřeby jiných sálových sportů a pro in-line hokej. V budově naleznete též hernu stolního tenisu. Zimní stadion se nachází ve sportovním areále Olšinky.
Rozměry ledové plochy: 28 x 58 m, kapacita stadionu: 1500 diváků, tribuny na stání
Telefon pronájem ledové plochy: 608 889 739 (P. Kábele)

Aktuální informace, provozní dobu apod. naleznete zde: Městská sportoviště - zimní stadion
 
   
   
 
Víceúčelové hřiště  
Víceúčelové hřiště V areálu víceúčelového hřiště můžete využít hřiště pro basketbal, tenis, malou kopanou, atletickou dráhu, místo pro vrh koulí, skok do písku. Tento areál využívají v hojné míře pro svoji činnost a soutěže dobrovolní hasiči.

Více na: Městská sportoviště - Víceúčelové hřiště
  

Web spravuje DUOWEB.cz