Tipy pro aktivní


 

S (V)tipálkem za adrenalinem
S (V)tipálkem za adrenalinem Tipy na víkendové a týdenní pobyty na Chrudimsku - Hlinecku s trochou regionálního humoru. Kromě tipů na adrenalinové zážitky zde najdete také tipy pro rodiny s dětmi, romantiky, seniory i milovníky přírody. Ke stažení v PDF.
www.navstevnik.cz/co-videt-co-zazit/s-v-tipalkem-za-adrenalinem
 
S (V)tipálkem do přírody
S (V)tipálkem do přírody Tipy na víkendové a týdenní pobyty na Chrudimsku - Hlinecku s trochou regionálního humoru. Kromě tipů pro milovníky přírody zde najdete také tipy pro rodiny s dětmi, romantiky, seniory i příznivce adrenalinových zážitků. Ke stažení v PDF.
www.navstevnik.cz/co-videt-co-zazit/s-v-tipalkem-za-romantikou
 
Lanové centrum Hlinsko
Lanový park Lanové centrum se nachází ve ski areálu Hlinsko. Kromě lanových aktivit pro dospělé (15 nízkých, 6 vysokých a 6 týmových překážek) nabízí také síťový dětský lanáček. Více informací naleznete na: www.lanachlinsko.cz.
 
Krytý plavecký bazén Hlinsko
Krytý bazén
Krytý plavecký bazén v Hlinsku je v provozu každý den (kromě prvního pondělí v měsíci  sanitární den). O prázdninách je zavedena prodloužená otevírací doba od 8 do 21 hod. V budově krytého plaveckého bazénu se nachází fitness centrum, sauna, sál na squash, solárium a také bar s občerstvením. Pravidelně si zde můžete zacvičit např. aquaaerobic.
www.sportoviste.hlinsko.cz
 
Golf & Country club Svobodné Hamry 
Golf & Country club Svobodné Hamry Devítijamkové hřiště ve Svobodných Hamrech patří mezi náročnější golfová hřiště v ČR. Je zde možnost komplexního golfového tréninku. Golf si můžete zdarma vyzkoušet během Dne otevřených dveří.
www.gccsh.cz
 
Ranch Kovářov - vyjížďky na koních
Ranch Kovářov Ranch Kovářov byl vybudován jako rodinná stáj. Vyjížďku na koni může absolvovat naprostý začátečník i zkušený jezdec. Na začátečníky čeká instruktáž a hodinová poklidná vyjížďka pod dohledem instruktora. Pro zkušenější jezdce je k dispozici tzv. sportovní vyjížďka. V nabídce jsou i pobyty na ranči, které zahrnují vyjížďky.
www.kovarov.info
 
Hlinecká sjezdovka
Sjezdovka - Hlinsko Lyžařský areál v Hlinsku nabízí dvě sjezdovky s moderními vleky, dětský cvičný svah s vlekem zdarma, večerní lyžování s umělým osvětlením. Přímo u areálu se nachází neplacené parkoviště.  
www.ski.hlinsko.cz
 
Projížďka na koních v zápřahu
Hippoturistika Pan Josef Trávníček nabízí projížďky na koních v zápřahu v obci Hamry u Hlinska. Chová zde také plemenné hřebce, kteří jsou ustájeni na stanici hřebců U Javora.
www.cmbtravnicek.estranky.cz
 
Toulovcovy maštale
Toulovcovy maštale Toulovcovy maštale jsou přírodní rezervací, jež se nachází na rozmezí České tabule a Českomoravské vrchoviny. Největší dominantou tohoto území jsou pískovcové skalní útvary - tzv. Budislavské skály. V rezervaci je rozmanitý výskyt vzácných druhů živočichů a rostlin (např. mlok skvrnitý, kapraďorosty a mechy).
www.mastale.cz
 
Pivovar Rychtář
Pivovar Rychtář Pivovar Rychtář byl založen v roce 1913. V současné době vyrábí několik druhů sudového i lahvového piva. Každoročně se v areálu pivovaru koná známý hudební festival Léto s Rychtářem. V pivovaruje možné objednat exkurzi (minimální počet lidí je 5).
Exkurze v pivovaru - informační leták
www.rychtar.cz
 


Další náměty pro aktivní dovolenou naleznete v záložce
Návštěvník - Aktivní dovolená.

Web spravuje DUOWEB.cz