JARMARKY a SELSKÉ TRHY

2018 v HLINSKU

 

JARMARKY
sobota 21.4.
sobota 4.8.
pátek 28.9.
pátek
30.11.

 

SELSKÉ TRHY
30.3., 27.4., 25.5., 29.6., 31.8., 28.9., 26.10.

 

ADVENTNÍ TRH na sídlišti
sobota 15.12.

 

Přihláška na Adventní trh na sídlišti: ZDE

termín: sobota 15.12.2018
Pronájem místa a elektřina pro prodejce: ZDARMA
Velikost stánku omezena na 6 m (po domluvě s pořadatelem je možné ve výjimečných případech) navýšit. Na tento trh naše stánky NEZAPŮJČUJEME.

  


 

INFORMACE PRO PRODEJCE:
Na jarmarky a trhy je možné se začít přihlašovat od 1. února 2018. Odkazy na přihlášky naleznete na této stránce výše (u každé akce). Přihlášku je nutné vytisknout, vyplnit, podepsat a zaslat na naši adresu. Může být naskenovaná a zaslaná e-mailem, osobně odevzdaná nebo zaslaná poštou. Přihláška není určena k elektronickému vyplňování, prosíme o ruční vyplnění a podepsání před odesláním. Přihlášky bez těchto náležitostí budeme vracet.

Bez vyplněné (vč. podpisu) přihlášky a zpětného potvrzení z naší strany se na přihlášení nebude brát zřetel. Vyjádření o přijetí obdržíte e-mailem. Pokud nemáte e-mail, tak telefonicky. Uzávěrka přihlášek je u jarmarků vždy 14 dní před dnem konání akce a u selských thů 3 pracovní dny před konáním trhu.

Ceník jarmarky pro rok 2018:
pronájem místa délka stánku do 2m ..... 180,00 Kč / den
pronájem místa délka stánku do 3m .....  270,00 Kč / den
pronájem místa délka stánku do 4m .....  360,00 Kč / den
pronájem místa délka stánku do 5m .....  450,00 Kč / den
pronájem místa délka stánku do 6m .....  540,00 Kč / den
(max. velikost stánku pro jarmarky konané v roce 2018 je 6 m)

přípojka elektřina ..............200,00 Kč / den
půjčení našeho stánku ..... 250,00 Kč / den - stánky budou stavěny jen v prostoru před Orlovnou,
ne v prostorách Památkové rezervace na Betlémě

Ceník selské trhy pro rok 2018:  ZDARMA (velikost stánku je omezena na 9 m)

Ceník na Adventní trh na sídlišti pro rok 2018: ZDARMA (velikost stánku je omezena na 6 m)

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
V roce 2018 nebude dovoleno používat v Památkové rezervaci Betlém jiné, než dřevěné (dobové stánky), na okrajích Betléma budou povoleny stánky s kovovou konstrukcí a plátěným potahem. Ostatní stánky budou umístěné za řeku (prostor před Orlovnou).

 

Rozdíl mezi selským trhem a jarmarkem:
Selské trhy a jarmarky se liší hlavně sortimentem, ale i místem a časem konání. Selské trhy jsou vždy umístěny v prostorách před Orlovnou a konají se během sezóny od března do října (kromě července) od 8.00 do 16.00 hodin. Sortiment na selských trzích je zaměřen na prodej sadby, rostlin, ovocných a okrasných stromků, domácích zvířat, zemědělských přebytků, drobného zahradnického nářadí, ovoce, zeleniny, potravinových regionálních výrobků, sýrů, pečiva, uzenin, medu, hub apod.

Jarmarky mají sortiment mnohem širší a jsou umístěny do prostor celého Betléma a před Orlovnu. Jarmark má celodenní doprovodný program, během dne je možno vidět různá představení, jarmark bývá ozvučen a konají se různé soutěže apod. Počet prodejců i jejich sortiment je větší, lze zakoupit i různé rukodělné výrobky (z keramiky, dřeva, jiných materiálů), oblečení, potřeby pro domácnost, různé upomínkové předměty, hračky, šperky apod. lze vidět ukázky řemesel, občerstvit se apod. Na jarmarcích se prezentují i neziskové organizace atd. 

Více informací: Turistické informační centrum
Tel.: 731 697 418, e-mail: ic@hlinsko.cz

 

 

PLAKÁTY K VÝŠE UVEDENÝM AKCÍM:

 

  

 

Web spravuje DUOWEB.cz