Očkovací centrum

logo


Očkování zajišťuje zdravotnické zařízení Endipra s.r.o. Centrum naleznete na Poliklinice Hlinsko, Nádražní 548 - budova B (přístup hlavním vchodem).

 

Nabízíme očkování vakcinami od firem Comirnaty, Janssen (jednodávková), Spikewax, je možné si vybrat. Od 2. 3. 2022 k dispozici také očkovací látka Novavax, kterou v našem centru očkujeme pouze po předchozí regisraci zájemce v rezervačním systému.

 

Provozní doba:
Pondělí od 9:00 do 15:30
Úterý od 7:00 do 15:30

Středa od 9:00 do 15:30
Čtvrtek od 9:00 do 15:30
Pátek od 9:00 do 15:30

Sobota od 7:00 do 12:00

Poslední zájemce bude oočkován 15 minut před koncem provozní doby.

 

OČKOVÁNÍ + DOBROVOLNÉ PŘEOČKOVÁNÍ PROTI COVID-19: BEZ objednání

V očkovacím centru je otevřen systém "walk in" tedy na počkání bez nutnosti předchozí registrace. Souběžně je funkční také centrální rezervační systém, ve kterém si lze k aplikaci očkování rezervovat termín. 

Ukončené očkování vakcínami Comirnaty (Pfizer), Janssen (Johnson), Vaxzevria (Astra Zeneca) a Spikevax (Moderna) může být přeočkováno 3. dávkou Comirnaty (Pfizer).

Očkujeme i samplátce.

 


K vytisknutí certifikátu o očkování můžete využít veřejný internet v Městské knihovně Hlinsko http://www.knihovna.hlinsko.cz/

Kontakt na hlinecké očkovací centrum: mobil 603 394 909, e-mail: ockovanihlinsko@seznam.cz

Prosíme, aby osobu, která jde na očkování a potřebuje doprovod, doprovázela maximálně 1 další osoba.
S sebou si nezapomeňte přinést občanský průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny a pokud možno vyplněný dotazník před očkováním. Pokud je to třeba, vezměte si seznam vámi užívaných léků. Pacienti s chronickým onemocněním si přinesou zprávu od lékaře, který jim předal kód pro prioritní registraci k očkování.

Dotazník před očkováním proti onemocnění Covid-19
Dotazník před očkováním proti onemocnění Covid-19 pro prioritní skupiny
Informace pro očkované
Postup při promeškání termínu druhé dávky očkování
 


Očkování nezletilých ve věku 5 - 11, 12 - 15 let

Při aplikaci očkování proti Covid-19 je nezbytná přítomnost jednoho zákonného zástupce. NUTNÉ PŘINÉST vyplněný DOTAZNÍK!

 

Očkování dětí probíhá každý pátek i bez předchozí registrace.


 

K parkování můžete využít parkoviště u autobusového terminálu, dále parkoviště před nádražím ČD, parkovací místa v ulici Wilsonova. Sledujte a respektujte, prosíme, dopravní značení.

 

Web spravuje DUOWEB.cz