Aktuální zprávy MÚ

Informace pro občany Hlinska: Měření hlukové zátěžeNa základě smlouvy s investorem, Ředitelstvím silnic a dálnic ČR, bude provádět firma KRONIA House s.r.o., Revoluční 1082/8, Praha 1-Nové Město, IČ 047 66 016 zjišťovací průzkum pro zpracování projektu - I/34 Hlinsko, 4. etapa měření staré hlukové zátěže a ZDS.

Součástí tohoto projektu je kontaktování a osobní návštěva zástupcem zhotovitele projektu. Dále projednání s majiteli všech dotčených objektů, co je cílem projektu, zjištění aktuálního stavu oken, získání souhlasu nebo nesouhlasu s chystanou výměnou oken a zpracování projektu pro investora. Tento projekt bude podkladem k realizaci výběrového řízení na zhotovitele výměny oken v této lokalitě a splňující požadované parametry.

Majitelé objektů budou také informováni o podmínkách realizace následující výměny oken tak, jak jsou stanoveny investorem.

 
Osobní jednání za firmu zhotovitele projektu budou s majiteli provádět pověření pracovníci:

Roman Minx a Michal Franc. Realizace projektu probíhá v době od 1. 12. 2017 do 30. 6. 2018.Vydáno dne: 10.01.2018      Platnost do: 30.06.2018


<<< Na seznam aktualit
<<< Zpět na stránku

Web spravuje DUOWEB.cz