Prodej stavebních pozemků

Město Hlinsko nabízí prodej:

Stavebního pozemku v lokalitě Drachtiny, Hlinsko o výměře 1.001 m2 v katastrálním území Hlinsko v Čechách.

Pozemek je určen výhradně k výstavbě rodinného domu.

Kupní cena je stanovena ve výši 450 Kč m2. Kupující hradí daň z nabytí nemovitých věcí ve výši 4% kupní ceny.

Stavebního pozemku v lokalitě Srní „B“, Hlinsko, o výměře 749 m2 v katastrálním území Srní u Hlinska.

Pozemek je určen výhradně k výstavbě rodinného domu, který bude sloužit k trvalému bydlení kupujícího a členů jeho rodiny (vůle kupujícího přihlásit se do 3 měsíců od kolaudace k trvalému pobytu je obsažena v žádosti o prodej pozemku).

Kupní cena je stanovena ve výši 390 Kč m2. Kupující hradí daň z nabytí nemovitých věcí ve výši 4% kupní ceny.

Bližší informace k převáděnému majetku poskytne odbor investic a městského majetku,
pan Holec, tel. 469315337, holec@hlinsko.cz

Prodeje budou projednány na zasedání Zastupitelstva města Hlinska, které se koná 10. června 2019.

Projednány budou žádosti zájemců, které budou doručeny do 29. dubna 2019.

Vydáno dne: 12.03.2019      Platnost do: 29.04.2019