Petice proti záměru Ministerstva financí ČR

zrušit 34 vybraných pracovišť finančních úřadů

Vedení svazku obcí Mikroregionu Hlinecko se proto společně s městem Hlinsko obrátilo na prezidenta ČR, předsedu vlády ČR, ministryni financí, generální ředitelku státní finanční správy a poslance z regionu s žádostí o zastavení procesu optimalizace (tedy zrušení) Územního pracoviště Finančního úřadu v Hlinsku. Informován byl také hejtman Pardubického kraje Martin Netolický.

I přes tyto veškeré kroky se připojujeme k podpisu „Petice proti záměru Ministerstva financí ČR zrušit 34 vybraných pracovišť finančních úřadů“. Může podepsat každý, a to několika způsoby:

• Podpis petice přímo na webu:

• Tištěné petiční archy je možné fyzicky podepsat do 25. 9. 2019 na těchto místech:

-     Podatelna MÚ Hlinsko, Adámkova 554

-     Sekretariát města, Poděbradovo nám. 1 (radnice)

-     Městská knihovna (dospělé oddělení)

-     Plavecký bazén

-     Turistické informační centrum (Betlém)

-     Multifunkční centrum Hlinsko (recepce + kavárna)

Předem děkujeme za podporu a případné sdílení.

město Hlinsko

Vydáno dne: 03.09.2019      Platnost do: 25.09.2019