Aktualizace: Nabídka roušek z dobrovolnické akce "Šijeme roušky - Hlinsko a okolí" občanům Hlinska a místních částí

Díky dobrovolnické iniciativě "Šijeme roušky - Hlinsko a okolí" může město Hlinsko nabídnout svým občanům pratelné, bavlněné roušky.

Kdo roušku potřebuje a nemá možnosti si ji obstarat, může se obrátit na Městský úřad Hlinsko, paní Yvonu Ondrákovou, telefon 469 315 377 a to v uvedených časech (v návaznosti na provoz úřadu):

Po a St 8:00 - 11:00

Út, Čt, Pá 8:00 - 13:30

Je třeba uvést jméno a příjmení, adresu bydliště, telefonní kontakt a požadovaný počet roušek. Roušky budou následně zdarma doručeny na uvedenou adresu. Prosíme, aby ten, kdo si roušky objedná, měl zároveň na své adrese řádně označený zvonek a poštovní schránku.

Vydáno dne: 24.03.2020      Platnost do: 24.04.2020