Menu
rozšířené vyhledávání
Město Hlinsko
městoHlinsko

Banky, pojišťovny, pošty

Česká spořitelna a. s.

Peněžní služby.

Allianz pojišťovna a. s.- Ing. Adámek Josef

Kompletní sortiment pojištění pro občany, podnikatele a průmysl.

Českomoravská stavební spořitelna

Peněžní služby.

ČSOB Pojišťovna

Nabízí: pojištění osob, majetku, podnikatelů a podnikatelských rizik, havarijní a zákonné pojištění vozidel, penzijní připojištění, hypotéky, stavební spoření.

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA a.s.

Kvalitní pojistné produkty pro domácnost, bydlení, vozidla, odpovědnost za škodu, cestování a mazlíčky. Pro OSVČ a firmy majetkové produkty. Sjednáme důchodové penzijní spoření i produkty pro vaše investice. Samosjednání na fb, příp. distanční sjednání.

Generali Česká pojišťovna, a. s.

Nabízíme životní, úrazové, havarijní a cestovní pojištění, pojištění motorových vozidel, odpovědnosti, majetku a zvířat. Poskytujeme své služby také on-line a po telefonu.

Ilona Häuslerová - partner Modré pyramidy a. s. , Finance Albatros, s. r. o.

Stavební spoření a úvěry Modrá pyramida, Buřinka, Raiffeisen, Wüstenrot. Hypotéky, úvěry na bydlení, spotřebitelské úvěry. Investice, termínované vklady s výhodným úrokem. Penzijní připojištění. Majetková a životní pojištění.

Komerční banka, a.s.

Zajišťujeme komplexní finanční služby drobného, investičního a podnikového bankovnictví.

Martin Vyčichl - Finance Albatros, s. r. o.

Majetková a životní pojištění různých pojšťoven působích na našem trhu. Nejlevnější povinné ručení. Hlášení a vyřízení pojistných událostí. Kontrola a úprava Vašich pojistných smluv. Spoření na penzi, stavební spoření. Hypotéky, úvěry na bydlení, atd.

Pojišťovna Kooperativa - Hana Tlapáková

Nabízíme pojištění pro občany, firmy i velké korporace. Zajišťujeme pojištění osob, vozidel, malých i středních podnikatelů, zaměstnanců, právní ochrany, majetku i občanů, průmyslu a podnikatelů, odpovědnosti za škodu nebo program pro pojištění měst a obcí.

Pošta Hlinsko v Čechách 1 (Česká pošta, s.p.)

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. Poskytování služeb Czech POINTu. PSČ pošty 539 01.

Pošta Holetín (Česká pošta, s.p.)

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 539 71.

Pošta Horní Bradlo (Česká pošta, s.p.)

Zaměřujeme se na poskytování veškerých služeb a informací souvisejících s veřejným zdravotním pojištěním. Dlouhodobě přispíváme k prevenci nemocnosti ve společnosti, podporujeme aktivity firemního dobrovolnictví.

Pošta Miřetice u Hlinska (Česká pošta, s.p.)

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 539 55.

Pošta Trhová Kamenice (Česká pošta, s.p.)

Nabídka vnitrostátních a mezinárodních poštovních, peněžních a kurýrních služeb. Prodej dálničních kuponů a doplňkového sortimentu. Roznáška informačních a propagačních materiálů. PSČ pošty 539 52.

Raiffeisen stavební spořitelna a.s. Jitka Lemperová

Stavební spoření, spořící účet Felix, hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, minutová půjčka,
penzijní pojištění, založení běžného účtu u Raiffeisenbank a.s.

SP makléřská společnost Aleš Picka

Nabízíme služby pojišťovacího makléře a poradce. Řešení pojistných událostí, zprostředkováváme leasing a pojištění.

UNIQA pojišťovna, a.s.

Poskytujeme služby držitele univerzální pojišťovací licence fyzickým i právnickým osobám. Fyzickým osobám nabízíme životní, majetkové, úrazové, cestovní a zdravotní pojištění i pojištění vozidel a právnickým osobám pojištění flotil, pojištění odpovědnosti

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR

Zaměřujeme se na poskytování veškerých služeb a informací souvisejících s veřejným zdravotním pojištěním. Dlouhodobě přispíváme k prevenci nemocnosti ve společnosti, podporujeme aktivity firemního dobrovolnictví.

Město

Aktuální počasí

<<
>>
dnes, neděle 5. 2. 2023
zataženo -2 °C -7 °C
zataženo, severozápadní větřík
vítrSZ, 3.26m/s
tlak1034hPa
vlhkost75%

Mobilní rozhlas

mr

Odstávka elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30
4
31
3
1
5
2
4
3
4
4
8
5
5
6
4
7
5
8
4
9
4
10
4
11
7
12
6
13
4
14
4
15
5
16
4
17
5
18
5
19
4
20
4
21
5
22
4
23
4
24
4
25
3
26
4
27
2
28
2
1 2
1
3 4 5

Svátek

Svátek má Dobromila

Dopravní omezení

Dopravní omezení

Koupací biotop

Koupací biotop

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie


nahoru